Slide background

Altın Çember'in merkezinde…

3. köprü, Osmangazi Köprüsü ve Çanakkale Köprüsü'nün çevrelediği Gebze-Çayırova
bölgesini çok iyi tanıyoruz, bölgeye ve size değer katacak yatırımlara imza atıyoruz.

Slide background

Çalışmalarımızın ortak amacı
herkesin kazanması

Şirketimizin ve yatırım yapan müşterilerimizin geleceği için
adımlarımızı güvenle atıyoruz.

CADDE ALYANS PROJESİ        ELİT ALYANS PROJESİ

CADDE ALYANS PROJESİ        ELİT ALYANS PROJESİ

 • Gelecek neredeyse, biz bugünden oradayız.
  Alyans İnşaat olarak, 2004’ten beri İstanbul’un yüksek potansiyele sahip bölgesi Gebze-Çayırova’dayız. Altın Çember olarak nitelendirilen bölgeyi en iyi tanıyan ve bölgede en çok bilinen gayrimenkul şirketlerinden biriyiz.

  Yapımına başladığımız ikinci projemizin yanı sıra bölgede gayrimenkul geliştimek için sahip olduğumuz büyük bir arsa stoğumuz da bulunmakta.

  Yaşamınızı güzelleştirmek için çalışırız.
  Yaptığımız projelerde her zaman yüksek malzeme ve işçilik kalitesini gözetiriz. Size daha iyi bir yaşam sağlayacak detayları bir araya getirir, huzurlu bir hayat süreceğiniz yaşam alanları üretiriz.

  Profesyonel hayatta her zaman en iyilerle iş birliği yaparız.
  Ürettiğimiz konut ve taahüdünü yaptığımız diğer mühendislik projelerinde, herkesin gıpta ile bakacağı işler ortaya koyabilmek için güçlü çözüm ortaklarıyla çalışırız.

  Gittiğimiz bölgelerde iz bırakırız.
  Yaşamın başladığı Elit Alyans projemiz Çayorova’nın en çok beğenilen ve değerlenen projesi haline geldi. Bu ilgi yeni projelerimiz için beklentileri daha da yükseltti. Bu sorumluluğun bilincinde Cadde Alyans projemizde için daha fazlasını sunmak için çalışmalara başladık.

 • Yaptığımız tüm işlerde, ülkemizin lokomotif sektörü olan inşaata katkıda bulunmak için çalışıyoruz…

  Değerli yatırımcılarımız, kıymetli iş ortaklarımız ve saygıdeğer ev sahiplerimiz,

  Alyans İnşaat olarak kurulduğumuz günden beri, hem faaliyetlerimizin yoğunlaştığı Gebze-Çayırova bölgesine hem de hızla gelişmekte olan Türkiye ekonomisine maksimum katma değer sağlamak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

  Çalışanlarımızdan aldığımız güç, alanında öncü çözüm ortaklarımızla yaptığımız iş birlikleri ve müşterilerimizin de teveccühleri ile önümüzdeki yıllar içerisinde; Gebze-Çayırova bölgesine yaşam ve yatırım değeri yüksek, kaliteli yaşam alanları kazandırmak en büyük hedefimiz. Bu hedeflere ulaşmak ve ülkemizin yükselişinde büyük rol oynayan inşaat sektöründe bir adım öne çıkan bir şirket olmak için geçmişte olduğu gibi bugün de var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

  Saygılarımızla,

  Ali Cemal Ergün
  Alyans İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı

MİSYON & VİZYON

Vizyonumuz
Vizyonumuz, Çayırova bölgesinin en bilinen, ilk akla gelen ve en çok tercih edilen lider gayrimenkul markası olmaktır.

Misyonumuz
Misyonumuz, zorlu ve değişken piyasa koşullarına bile uyum sağlayabilecek, bölgenin yatırım değerine değer katarken yaşayanların hayat standartlarını yükseltecek gayrimenkul ürünleri ortaya çıkarmaktır.

Tarihçemiz
Alyans İnşaat; genç, dinamik ve hedefleri olan bir gayrimenkul markası olarak 2004 yılında Çayırova’da, tüm inşaat ve yatırım faaliyetlerine iştirak etmek üzere kuruldu. Sektörde geçen 12 yıl boyunca, şirket her bütçedeki projesinde aynı profesyonellik, hassasiyet ve mükemmellik anlayışı ile hareket ederek bölgedeki rakiplerinden farklılaştı, ön plana çıktı.
Konut, iş merkezi, endüstri binaları, eğitim, sağlık, taşımacılık ve altyapı tesisleri gibi alanlarda taahhüt ve yatırım projeleri üstlenen Alyans İnşaat, hem iş ortaklarına hem de müşterilerine profesyonel iş etiği çerçevesinde, yüksek bilgi ve yenilikçi yaklaşımıyla başarılı gayrimenkul ürünleri ortaya çıkarmıştır. Her projesini taahhüt ettiği tarihte ve nitelikte hayata geçiren Alyans İnşaat, referansların gücüyle büyümeye devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Alyans İnşaat ISO9001 ‘in gerekliliklerine uymak için denetlenen, onaylı bir kalite yönetim sistemi uygulamaktadır. Partnerler , altyükleniciler ve tüm personel, müşterilere verilen hizmet kalitesini maksimize etmek üzere kalite yönetim sistemine bağlıdır.

Şirket İçi Kalite Sistem Politikasının Gereklilikleri Şunlardır;

 • Usule uygun kalite hedefleri belirlenir, takip edilir, müşteri hizmetinin ve iş verimliliğinin sürekli geliştirilmesi amacı doğrultusunda incelenir.
 • Program gereklilikleri düzenli takip edilir, Tasarım, proje, inşaat aşamaları ilgili kalite standartlarına tabi tutulur.
 • Ekipman, Malzeme, Ekip ve diğer bütün inşaat aksiyonları kalite sistem politikası anlamında denetime tabi tutulur.

İsg, Sağlık ve Güvenlik
Alyans İnşaat’ın bütün çalışanları ve uygulamalardan etkilenebilecek tüm diğer kişiler için güvenli bir çalışma ortamı sağlamak her zaman öncelikli politika olmuştur. Bunun için;

 • Malzeme ve teçhizatın doğru kullanımı,
 • Sağlık ve güvenlik politikasının benimsenmesi,
 • Her türlü İSG talimatlarının ve gerekli eğitimlerin tatbiki,
 • Sağlık kontrolü, revir ve destek hizmetlerinin verilmesi,
 • Bütün İSG ve kaza raporlarının üst kurumlara bildirilmesi

Çevresel Bilinç
Alyans İnşaat tüm projelerde en etkin ve verimli çevre standartlarını yakalamayı hedeflemektedir.
Bu doğrultuda;

 • Malzeme tüketimi ve fire hesap değerlendirilmesi çevre bilinci doğrultusunda yapılır.
 • Atık yönetimi ve geri dönüşüm planlaması her projeye göre sistemsel olarak analiz edilir.
 • İlgili tüm personel atık yönetimi eğitimine tabi tutulur.
 • Araç kullanım sıklığı, mobilizasyon ve demobilizasyon kirlilikleri, evsel atıklar vb. diğer çevre konuları şantiye içerisinde değerlendirilir.

 • Arsa Başvuruları Formu
 • Satın Alma İhale Formu
İNSAN KAYNAKLARI

Alyans İnşaat; bünyesinde mühendis, teknik personel, satın alma ve muhasebe de dahil olmak üzere alanında uzman idari personeli istihdam etmektedir.
Aynı zamanda teknik kadroda sözleşmeli ve kurum içi çalışan araştırmacılar, trafik mühendisleri, yol bakım uzmanları ve jeo-teknik mühendislerinin de dahil olduğu çok kapsamlı uzman ekipler tarafından desteklenen iş ortakları bulundurmaktadır.
Personel seçimi, gerekli insan kaynakları toplantıları neticesinde ihtiyaca yönelik hassas bir eliminasyon yöntemi ile belirlenir, aynı hassasiyet altyüklenici ve partnerlerin personel seçimleri için de gösterilir.

Başvurularınızı, başvurduğunuz pozisyonu belirterek info@alyansinsaat.com.tr adresine gönderebilirsiniz. İnsan Kaynakları ekibimiz, profilinize uygun bir pozisyon açıldığında sizinle iletişime geçecektir.